Menu Sluiten

'Wij geloven in de kracht van een idee. Een idee dat, samen met onze klanten en de beste mensen uit het vak, wordt vertaald naar een concept met bewegend beeld. Waarin je een verhaal vertelt en antwoord geeft op een unieke vraag.'

Team BazarMedia

Om ervoor te zorgen dat we met de juiste mensen op de juiste producties zitten, nemen we mensen op projectbasis aan. De vaste kern van BazarMedia ziet er als volgt uit:

Arnan Samson
Creatief Producent & Eindredacteur
arnan@bazarmedia.nl
06 2704 0607

Bas Wesseling
Producent Educatieprojecten
bas@bazarmedia.nl
06 1233 5959

Jessica Rooker
Junior Producer
jessica@bazarmedia.nl

Jiska Samson
Producer & sales
jiska@bazarmedia.nl

Rosanne Mostert
Redacteur
rosanne@bazarmedia.nl

Selina Boonstra
Redacteur
selina@bazarmedia.nl