Menu Sluiten

TEAM BAZARMEDIA

Om ervoor te zorgen dat we met de juiste mensen op de juiste producties zitten, nemen we mensen op projectbasis aan. De vaste kern van BazarMedia ziet er als volgt uit:

Arnan Samson
Creatief Producent & Eindredacteur
arnan@bazarmedia.nl
06 2704 0607

Bas Wesseling
Producent Educatieprojecten
bas@bazarmedia.nl
06 1233 5959

Jiska Samson
Producer & sales
jiska@bazarmedia.nl

    

Lisa L'Abee
Redacteur
lisa@bazarmedia.nl

Dorine Bothof
Redacteur
dorine@bazarmedia.nl

Koen Embregts
Productieleider
koen@bazarmedia.nl

Jessica Rooker
Assistent Productie
jessica@bazarmedia.nl

Ellen van der Velden
Redacteur
ellen@bazarmedia.nl