Menu Sluiten

TEAM BAZARMEDIA

Om ervoor te zorgen dat we met de juiste mensen op de juiste producties zitten, nemen we mensen op projectbasis aan. De vaste kern van BazarMedia ziet er als volgt uit:

Arnan Samson
Creatief Producent & Eindredacteur
arnan@bazarmedia.nl
06 2704 0607

Bas Wesseling
Producent Educatieprojecten
bas@bazarmedia.nl
06 1233 5959

Selina Boonstra
Redacteur
selina@bazarmedia.nl

Rosanne Mostert
Redacteur
rosanne@bazarmedia.nl

Jessica Rooker
Junior Producer
jessica@bazarmedia.nl

Jiska Samson
Producer & sales
jiska@bazarmedia.nl