Wie zijn wij

Om ervoor te zorgen dat we met de juiste mensen op de juiste producties zitten, nemen we mensen op projectbasis aan.

De vaste kern van BazarMedia ziet er als volgt uit:

Arnan Samson
Creatief Producent & Eindredacteur
arnan@bazarmedia.nl
06 2704 0607

Bas Wesseling
Producent
Educatieprojecten
bas@bazarmedia.nl
06 1233 5959

Lisa L'Abee
Redacteur
lisa@bazarmedia.nl
06 4006 7029

Dorine Bothof
Redacteur
dorine@bazarmedia.nl
06 4075 5845

Koen Embregts
Productieleider
koen@bazarmedia.nl

Jessica Rooker
Assistent Productie
jessica@bazarmedia.nl
06 1894 0784

Ellen van der Velden
Redacteur
ellen@bazarmedia.nl
06 4043 8518

Irisch Wawer
Producer
irisch@bazarmedia.nl

Jiska Samson
Producer & sales
jiska@bazarmedia.nl

Media en Educatie

Project Hou ’t Schoon
Hou ’t Schoon is niet alleen een programma dat wordt uitgezonden bij RTL Telekids. Voor de gemeente waar het zich in afspeelt is het zoveel meer. ┬áBij het programma Hou ’t Schoon hoort een educatieles die speciaal voor de gemeente is gemaakt. Deze les is ontwikkeld door BazarMedia in samenwerking met basisschool docenten.

Het 5Minutendoosje
Daarnaast is er voor de kleine gemeentes in Nederland en als vervolgtraject op het programma Hou ’t Schoon het “Hou ’t Schoon – 5Minutendoosje” ontwikkeld.

www.5minutendoosje.nl

Films in en over het onderwijs
Door onze nauwe connecties met het (basis)onderwijs, hebben wij verschillende films gemaakt voor o.a. Hogeschool Leiden (Pabo) en het NIVOZ.

Producties en formats

Contact

a:
Aart van der Neerweg 21
1191 EC, Ouderkerk a/d Amstel

t:
06 2704 0607
06 1233 5959